download.png

AKILLI

UV

Sterilazasyon

Programlanabilir, 360 derece sensörlü UV Sterilazatör asansör, soyunma odası, okullar vb. kapalı alanlarda ortamdaki virüs ve bakterileri %99 oranında yok eder.  

Screen Shot 2020-05-18 at 04.07.24.png

Mikrop öldürücü UV ışınları tüm virüsler, bakteriler, alerjenler ve astım tetikleyici mantar ve toksik küf sporları da dâhil olmak üzere hemen hemen tüm mikroplara / mikroorganizmalara karşı çok etkilidir.

Mikroorganizmalar UV-C dalga boyunu kolayca absorbe eden basit organik yapılardır. Bir mikrobun DNA’sı (Deoksiribo Nükleik asit) zayıf moleküler bağları nedeniyle olumsuz olarak etkilenmeye başlar. Birkaç saniye içerisinde DNA’da onarılmaz hasar meydana gelir. Mikrobun genetik talimatlarını kaybetmesi mikrobun ölmesine ve/veya çoğalamamasına neden olur.

 

1.    Enerji: 220V / 50Hz

2.    Ebatlar: 440mm * 45mm * 42mm

3.    UV Güç: 8 ~ 30W optional

4.    Montaj metodları: tavan veya duvar 

5.    Çalışma sıcaklığı: -10 ℃ ~ 50 ℃

6.    Saklama sıcaklığı: -20 ℃ ~ 70 ℃

7.    Sensör alanı: 360 ° measurable

8.    Lamba ömrü: 8.000 Saat

Genel ultraviyole sterilizasyon ve dezenfeksiyon, kullanarak 253.7nm ultraviyole ışık, sterilizasyon ve dezenfeksiyon verimliliği 99% ulaşabilirsiniz.

UV lambasının akıllı başlatılması / kapatılması, asansörü kimse kullanmadığında 30 dakika (veya özel zaman) için UV lamba dezenfeksiyonunu başlatın ve birisi asansörü kullandığında hemen kapatır.

Işıklar insanlar geldiğinde ortaya çıkar, ışıklar giderken insanlar gider, izlemek için özel bir kişiye gerek yoktur, kızılötesi sensör koruma cihazı, birini (veya diğer yaratıkları) algıladığında, çalışmasını başlatmaz veya durdurmaz güvenliği sağlamak için hemen ultraviyole dezenfeksiyon lambası.

Ultraviyole lamba (8000 saat), ömrünün sonu, lamba değiştirme hatırlatma uyarısı.

Uzaktan kumanda fonksiyonu ile uzaktan ultraviyole lamba açma ve kapama kontrol edebilirsiniz.